Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Következő futam

Társoldalam:
Rc-Horvath

 

 

     
MiniDrivers
     
Hírek, Infók
     
Ocho Macho fan
     
Képek világa
     
Szombathely (Savaria)
     
Aktuális

Forrás: www.időkép.hu

Hőtérkép Felhőkép Széltérkép

 Időjárás előrejelzés

 

Hőmérséklet:
Hőmérséklet Szombathely térségében

Páratartalom:
Páratartalom Szombathely térségében

Szélerő:
Szélerő Szombathely térségében

Szélirány:
Szélirány Szombathely térségében

Légnyomás:
Légnyomás Szombathely térségében

Csapadék:
Csapadék Szombathely térségében

Csapadékintenzitás:
Csapadékintenzitás Szombathely térségében

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Autósport és Formula Magazin
2007/December www.formula.hu
     
Melyik pilóta?
Pilóta
Melyik a kedvenc pilótád?

Kimi Räikkönen
Felipe Massa
Heikki Kovalainen
Giancarlo Fisichella
Jenson Button
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Mark Webber
Nico Rosberg
Valaki más
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Kérdés
Milyen?
Milyen az oldalam?

Nagyon jó! (5)
Jó! (4)
Elmegy! (3)
Nem jó! (2)
Nagyon rosz! (1)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Kimi
     
WRC , F1 hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Időmérő: Vettel nagy előnnyel nyert, Perez nagyon csúnyát bukott, kórházba szállították

KimiRoland  2011.05.29. 19:47

Nagyon sok a baleset Monacoban

KimiRoland  2011.05.28. 12:11

A csütörtöki edzésen Liuzzi, Schumacher is csúnyán összetörte az autót, ma Liuzzi és Rosberg bukott hatalmasat mindkét autó menthetetlennek tűnik az időmérőig. Több versenyző is nekicsúszott a falnak emiatt több defekt is volt, első szárnyak is repültek el és nagyon sokan csúsztak meg. Úgy néz ki az idei verseny és az időmérő is elég problémásnak ígérkezik.

Vettel nyerte a védekezési párbajt Barcelonában

KimiRoland  2011.05.24. 18:53

A Spanyol nagydíj úgy indult mint mindenki várta: Az időmérőn a két RedBull laposra verte a mezőnyt. 1 másodpercel nyerte Vettel az edzést ami iszonyú sok.

A rajtra 27C-os meleg volt így hidegebb volt a vártnál. A rajtot meglepetésre Alonso kapta el a legjobban aki feljött az első helyre főleg Webber védekezése miatt akit jobról balról akart Vettel előzni, majd ALonsonak így maradt helye Webber pedig visszaesett a 4. helyre.

Vettel ezután loholt Alonso után, de nem tudta megelőzni. A kiállások után a Ferrari nagyon belassult, az első 5-ös egymásra esett, de előzni az előzési zónában sem tudott senki. Vettel sokkal korábban állt ki a kerékcserére, majd ezután elvette az első helyet. Ezután Hamilton támadta őt mivel Vettelnek ismét KERS problémája volt, de a Mclarenes kersel és drs-el sem volt képes az előzésre amit 14 körön keresztül hárított Vettel.

Vettel végül megéremelten nyert, persze Hamilton ismét panaszkodott a RedBull túlzott kanyarsebességére, de ezt már megszoktuk a kissé beképzelt angoltól.

Vettelé a pól mögötte Webber és Rosberg

KimiRoland  2011.05.07. 14:10

Sebastian Vettel simán megnyerte az időmérő edzést, saját csapattársának 4 tizedet adva. Webber mögött alig 1 tizedes hátránnyal végzett Rosberg.

Eső lehet a Török Nagydíjon

KimiRoland  2011.05.05. 12:14

Pénteken egész napos eső várható Szombaton és Vasárnap pedig gyakori záporok esetlegesen zivatarok is kialakulhatnak. A hőmérséklet pénteken 13-15C lesz míg Szombaon és Vasárnap sem lesz melegebb 16-17C-nál.

Räikkönen két szériában is versenyez: WRC és NASCAR

KimiRoland  2011.04.05. 08:16

Kimi aláírta a KBM NASCAR pontosabban a Kyle Bush Motorsports csapattal a szerződését. Az idei évben Május 20.-án fog először versenyezni, de nem minden versenyen áll rajthoz rally-s versenyzése miatt.

Forrás: AutoStock/KBM

A hírek szerint Kimi részben azért döntött úgy, hogy kipróbálja a dologot, mert sokalta a 3-4 hetes szüneteket az egyes rally versenyek között.

A KBM jelenleg az egyik legjobb NASCAR truck autó a mezőnyben. Az első három futamból kettőt megnyert a csapat.

Kimi elmondta, hogy nagyon várja már a dolgot és hogy a rally nem érdekli emiatt kevésbé. Kimi először az új autót pénteken fogja tesztelni.

Az pedig, hogy a hírek ezzel kapcsolatban hogy lesznek még nem tudom. Valószínűleg ha lesz értelme és keresetje, akkor hasonlóan fog működni mint a WRC-s események.

Ausztrál verseny: Vettel győzelme, Petrov remeklése Sauber kizárás

KimiRoland  2011.03.27. 15:45

Nem nagy meglepetésre Vettel nyerte az Ausztrál évadnyitó versenyt. Előnye nagy volt még úgy is, hogy nem volt egyik RedBull-ban sem KERS mivel pénteken gondok voltak vele, ezért Szombatra azt kiszerelték mindkét autóból. hamiton lett a második, aki egy kanyarátvágás során felsértette az autója alját is.

Petrov pedig hatalmas meglepetést okozva a harmadik helyen ért célba. megelőzve Alonsot és Webbert is.

Webbernek futóműgondjai voltak és emiatt túlzott gumikopással küzdött és a végén inkább félreállította az autót.

Button pedig Massaval küzdött, majd egy kanyarátvágással előzte meg amiért megkapta a büntetést is.  Áthajtásos büntetést kapott Barrichello is aki kitorpedózta a versenyből Rosberg Mercedesét.

A másik Mercedes Schumacherrel belekeveredett egy csetepatéba a rajtnál, ami miatt defektet kapott, majd műszaki hiba miatt kiállt a versenyből.

A verseny után kizárták mindkét Saubert, mivel azok hátsó szárnyának felső borítása ütközött a szabályzattal, ezért a páros egy 7-8 helynek mondhat búcsút. 

Ausztrál nagydíj időmérő: Vettelé pól Erős a RedBull és meglepetésre a McLaren, a Ferrari viszont gyengén nyitott

KimiRoland  2011.03.26. 10:12

22 autó biztos ott lesz a rajtrácson. Ugyanis a Lotusnak ha nem is simán, de sikerült bejutnia a 107%-on belülre, még A Virgin kettősének is sikerült ugyanez. A Hispánia viszont akik gyakorlatilag csak most mentek mért kört először az új autóval nem kerültek be a 107%-on belülre. A csapatnak az utolsó esélye a vis mayor keret kérése és ennek segítségével egy szezonban maximum kétszer belehet juttani az autóikat, ha elfogadható indokot találnak rá.

A Hispániánál elmondták, hogy élnek a vis mayorral és most az FIA-n van a sor, hogy eldöntse elfogadható-e a kérés.

Az időmérőt végül Vettel nyerte Hamilton és Webber valamint Button mögött. ALonso 1,5 perces hatalmas hátránnyal az 5. Massa pedig több mint 2 másodperces hátránnyal a 8. helyen végzett.

Vettel viszont annyira megvert mindenkit, hogy az elképesztő. A 2. helyezett hamilton 8 tizedes hátránnyal ért be.

Holnap tehát 22 autó biztos ott lesz a rajtrácson a továbbiakat majd meglátjuk.

Horner visszaszólt Hamiltonnak

KimiRoland  2011.03.25. 10:35

Hamilton tőle megszokott fellengzőségével kijelentette, hogy szerinte a RedBull soha nem érheti el a Mclaren és a Ferrari szintjét mivel csak egy italgyártó cég.

Ma amikor a sajtótájékoztató kezdődött Webber azzal kezdte a mondatát mikor az elvárásokról kérdezték, hogy : "Hát mi végül is csak egy italgyártó vagyunk."

Ezután Horner adott egy jókora fricskát a nagyszájú Hamiltonnak akinek aztán most van min rágódnia:

"Nem tudom, hogy ez milyen szövegkörnyezetben hangzott el (Hamilton) a szájából, de italgyártóként legyőztünk egy, a McLaren erőforrásaival rendelkező műszaki céget"

"A Red Bull Racing a Red Bull része, ez az energiaital az egész világon jelen van. A vállalat fontos részét képviseljük, és a siker, amit a Red Bull ilyen rövid idő alatt elért, egészen egyedülálló."

107%-os szabály

KimiRoland  2011.03.25. 09:53

Egy kis tájékoztató, mivel sokan azt mondták, hogy nem tudják pontosan mi is ez. Ami pedig idén fontos lesz és a kiscsapatoknak egész biztos lesz ettől álmatlan éjszakájuk.

A történet arról szól, hogy tavaly volt azaz év amikor a lassú autók miatt a gyorsak panaszkodtak. Felevelenítették hát a régi szabályt, hogy aki az időmérőn nem fut 107%-nál jobb időt az nem indulhat a futamon. Ez alól kivételt képez az a pilóta aki műszaki vagy egyébb okok miatt pl szélsőséges időjárás miatt nem tudta megfutni a szintidőt, noha ugyanerre a szabadedzéseken képes volt. Példaként említve: Például Rosberg fut egy 1:33.1-es időt az edzésen. A győztes idő 1:30.5-ös volt tehát bőven a 107%-on belül, de az időmérőn megfőtt a motorja és ezért nem volt mért köre, akkor annak ellenére, hogy nem futott kört bejutott a versenyre.

Jelnleg úgy néz ki, hogy az időmérő kör valahol 1:24 vége 1:25 eleje lehet. Számoljunk 1:25-tel az egyszerűség kedvéért. Ez azt jelenti, hogy aki az első helyezetthez képest 5 másdopercel lasabb egész pontosan 1:30.9-es időnél roszabb kört megy az nem jut be a versenyre.

Az látszik az időkből, hogy a Lotus sokat fejlődőtt és ők jó eséllyel kerülhetnek be a versenyre, hiszen 1:30 közepét futottak és ez még javulhat főleg annak tükrében, hogy lágy gumikon fognak mindent kipréselni az autóból. Nem lehet azonban boldog sem a Virgin sem a Hispánia.

A Virgin idejei szánalmasak a Lotushoz képest is. Míg a Lotus beverekedte magát a mezőny végére és valószínűleg juthatnak előbbre is, addig a Virgin a Lotustól 2-3 másodpercel vannak elmaradva körönként ami 1:32-es időt jelent ami vőven kivül esik a mostani valószínűsíthető szintidőtől.

A Hispánia pedig hát ennyi: ???? Szóval alig 4 kilómétert tettek meg az új autóval így az is csoda lesz, ha nem esik szét mindkét autó az időmérő során. Az pedig ha esetleg bejutnának 107%-on belülre az maga a csoda lenne, vagy valami hihetetlen fejlesztési bravúr aminek nincs sok esélye.

Tehát összefoglalva. Az öreg csapatok mindeggyikének valószínűlleg bérelt helye van a versenyre. A Lotus lefoglalta a helyét, de azért itt még csúszhat be gigszer, de jó esélyük van, hogy mindkét autó ha nem is simán, de bejusson a versenyre. A Virginnek a mostani köridők alapján nincs sok esélye és a Hispánia pedig még nem is futott mért kört, így nehéz megmondani.

Ha viszont valamelyik csapat állandóan kiesik, és nem jut el a versenyig elképzelhető, hogy évközben inkább bezárják a boltot.

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

     
Egyéni világbajnokság állása

 

A 2013-as egyéni Vb Állása az Ausztrál Nagydíj után

 

H. Versenyző P. Gy.
1. Kimi Räikkönen (L) 25 1
2. Fernando Alonso (F) 18  
3. Sebastian Vettel (R) 15  
4. Felipe Massa (F) 12  
5. Lewis Hamilton (Me) 10  
6. Mark Webber (R) 8  
7. Adrian Sutil (FI) 6  
8. Paul di Resta (FI) 4  
9. Jensun Button (M) 2  
10. Romain Grosjean (L) 1  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

     
Csapat világbajnokság állása

F1 Csapat VB állása

F1 2012-es konstruktőri Világbajnokság végeredménye

 

H. Csapat P. Gy.
1. Ferrari -Ferrari 30  
2. Lotus -Renault 26 1
3. RedBull-Renault 23  
4. Mercedes-Mercedes 10  
5. ForceIndia-Mercedes 10  
6. McLaren-Mercedes 2  
       
       
       
       
       

 

     
2013
     
F1-el kapcsolatos adatok.
     
Társalgó
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
KI KÉRI?
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
     
Társoldalak,Ajánlott oldalak.

kimiandall.gportal.hu

sportsztar.gportal.hu

gportal.hu/kimiraikkoneniceman

gportal.hu/kimiraikkonen

hondaf1.atw.hu

formula1lap.gportal.hu  

kimi-fanok-clubja.try.hu  

gportal.hu/pgeri92-mclaren

gportal.hu/temegkimi

gportal.hu/totti6071  

f1kimifan.gportal.hu

kimimania.gportal.hu

coolteam.gportal.hu

daneeswebpage.gportal.hu

fociland.gportal.hu

dakar.gportal.hu

forzaferrari.gportal.hu

     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA