Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Következő futam

Társoldalam:
Rc-Horvath

 

 

     
MiniDrivers
     
Hírek, Infók
     
Ocho Macho fan
     
Képek világa
     
Szombathely (Savaria)
     
Aktuális

Forrás: www.időkép.hu

Hőtérkép Felhőkép Széltérkép

 Időjárás előrejelzés

 

Hőmérséklet:
Hőmérséklet Szombathely térségében

Páratartalom:
Páratartalom Szombathely térségében

Szélerő:
Szélerő Szombathely térségében

Szélirány:
Szélirány Szombathely térségében

Légnyomás:
Légnyomás Szombathely térségében

Csapadék:
Csapadék Szombathely térségében

Csapadékintenzitás:
Csapadékintenzitás Szombathely térségében

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Autósport és Formula Magazin
2007/December www.formula.hu
     
Melyik pilóta?
Pilóta
Melyik a kedvenc pilótád?

Kimi Räikkönen
Felipe Massa
Heikki Kovalainen
Giancarlo Fisichella
Jenson Button
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Mark Webber
Nico Rosberg
Valaki más
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Kérdés
Milyen?
Milyen az oldalam?

Nagyon jó! (5)
Jó! (4)
Elmegy! (3)
Nem jó! (2)
Nagyon rosz! (1)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Kimi
     
WRC , F1 hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Tömegével akarják visszaigényelni a jegyeket Bahreinben

KimiRoland  2011.02.19. 13:20

Az Autopsort értesülései szerint péntek estig 14.000-en akarták visszaigényelni a jegyeiket A Bahreini hétvégéről. Bahrein egyelőre azonban még nem döntötte el, hogy hogyan és mennyit fizet vissza a jegyek árából. Elvileg mivel háborús veszély van kötelesek 100%-ban visszatéríteni a jegyek árát.

A Pénteki összecsapásokban ismét legkevesebb 4 ember meghalt így a halálos áldozatok száma már átlépte a 12-főt. A sérültek száma pedig közel 400-700-ra tehető.

Bernie Ecclestone péntek délelött mikor nyugalom volt akkor azt mondta, hogy talán most jobbak az esélyek, a futam megrendezésére, ám az első áldozatok temetése után ismét véres összecsapások kezdődtek. Ekkor Ecclestone azonnal visszavonta kijelentését. Mint mondta percenként válltozik a helyzet és ha ez így marad, akkor az FIA nem tehet más mint hogy kedden de legkésőbb szerdán lefújja a Bahreini idénnyitó futamot.

Legkevesebb 7 ember meghalt, nagy valószínűséggel törlik a Bahreini idénnyitó Forma 1-es futamot

KimiRoland  2011.02.18. 10:20

Bár tegnap a hadsereg szétverte a tüntetők sátortáborát, ráadásul az éj leple alatt támadtak a tüntetőkre, melyben legkevesebb 3 ember meghalt. A tüntetők kijelentették nem adják fel amíg reformok nem következnek és nem mozdítják el a hatalomból a vezetőket.

Ecclestone ma reggel nyilatkozott az Autopsortnak és elmondta, hogy amennyiben keddig nem szünnek meg a tüntetések, akkor elmarad a Bahreini idénnyitó futam. Mint mondta azért kell ilyen korán dönteni, mert ha várnak akkor végérvényesen elmarad a futam, míg ha most döntenek még elhalasztható. Ez esetben a rá két héttel kezdődő Ausztrál nagydíj lesz a nyitófutam.

A tüntetések és összecsapások pedig nem valószínű, hogy megszünnének Keddig. A tüntetők ráadásul nyomatékosan mondták, hogy készek megzavarni a futamot is, ezért is van nagy gondban az FIA. A csapatok egyelőre csak a tesztről akartak tárgyalni hétfőn, de az már biztos elmarad. Több csapattag szerint is maradnak Barcelonában ott lesz a teszt. Valamint jövő héten döntenek a futam sorsáról. Ha elmarad a futam és későbbi időpontban akarják megrendezni nincs túl sok lehetőség.

Reális esély lenne a Magyar nagydíj utáni 3 hetes szünetben rendezni, hiszen 2 hetente vannak futamok és Bahreinbe kiutazni nehézkes a csapatok számára minimum 1-1,5 hét kell a teljes kiköltözéshez.

Törölték a GP2 Ázsia széria Bahreini futamát a résztvevőket azonnal hazahozzák

KimiRoland  2011.02.17. 22:22

Azonnal elkezdik hazahozni a GP2 Ázsia sorozat résztvevőit az FIA: Tegnap bejelentették, hogy elmarad a csütörtöki nap, majd ma véglegesítették, hogy a teljes hétvégét lefújják és nem kerül más időpontban megrendezésre.

A Forma1-es csapatok Spanyolországban tesztelnek a jövő héten ahol vésztanácskozást hívnak össze. A téma a sokak számára kulcsgontosságú Bahreini teszt lesz. A csapatok elvileg Március 3-tól tesztelnének, ám ez nem valószínű.

Bahreinben jelenleg 4 halottról és legalább 100 sérültről van információ. Több összecsapás is volt ma miközben a hadsereg átvette Manila felett a teljes irányítást.

Nagy a gond Bahreinben veszélyben a Forma1-es futam

KimiRoland  2011.02.17. 13:57

Bahreinben tegnap este tüntetők rendőrök és katonák csaptak össze Manilában. A zavargásokban legkevesebb 4 ember életét vesztette több tucat sérültet vittek kórházba. A pálya ugyan nyugodtabb helyen, van, de szállás a környéken csak Manilában van.

A GP2 Ázsia sorozatot ma rendezték volna meg, ám a szervezők elnapolták a futamot. A pálya orvosait mind a zavargásokhoz rendelték a sérültek ellátására. Bahreinben a tüntetők elmondták, hogy ameddig nem teljesülnek a vágyaik nem mennek haza és a Forma1-es futamot is készek megzavarni, hogy ezzel az ügyükre irányítsák a figyelmet. A GP2 Ázsia sorozat szervezői megkérték a pilótákat és a személyzetet, hogy ne menjenek vissza a szállodákba mivel azok a zavargások központjában vannak.

A Forma1-es futamot Március 13.-án 4 hét múlva rendezik, csakhogy a csapatok már Március 1- körül le akarnak utazni, hiszen 4 napos tesztet folytatnának a futam elötti héten.  Ha nem javul a helyzet akkor a tesztet lefújja az FIA és megkéri a csapatokat, hogy ne utazzanak ki.

Állítólag most fognak a lehetőségről egyeztetni, de elsődleges jelenleg a GP2 Ázsia sorozat résztvevőinek biztonsága, szükség esetén kimenekítése az országból. Ha nem oldódik meg a helyzet Március elejéig akkor az FIA feltehetően lefújja a Bahreini idénnyitót. Ha lesz is verseny kuzárt, hogy teltház elött. A biztosító társaságok szerint, ha nem csillapodnak a kedélyek pár nap alatt a biztosítási díjak kiverik a plafont. Szakértők szerint ha Március elejéig véget is érnek a zavargások, akkor is kétszeres háromszoros biztosítási díjakat fognak kérni a biztosítók.

Mostantól a WRC futamok külön menüpontban érhetők el a Bal oldalon!

KimiRoland  2011.02.17. 13:47

WRC Szombat: Kimi remekelt, a mezőny zilálódott

KimiRoland  2011.02.12. 22:03


Ime az ICE ONE RACING (Kimi)

Sokaknak sokféle gondjuk akadt, így teljesen megbolydult a mezőny. Több pilótát köztük Kimi-t és Solberget is gyorshajtáson kapták utóbbi 80km/h helyett 112-vel ment és 600 Eurós büntit kapott(150.000Ft) Kimi pedig 80 helyett 91-el hajtott ő 200 Eurós kb 60.000-Ft-os számlát kapott érte.

Kimi azonban a sebességet átmentette a szakaszokra is. Remek időket hozott folyamatosan a számára ismeretlen pályán, hiszen tavaly egy hófal miatt idő elött kiesett. Kimi annyira jól ment, hogy a délutáni 2. szakaszon elérte a szenzációs 4. helyet, valamint a napon még kétszer intették le az 5. helyen. Kimi ma megmutatta, hogy igen is van keresni valólya a WRC mezőnyében. jelentette ki a Citroen első embere.

Többen balábbal keltek. Loeb az egyik szakaszon hibázott és csak a hatodik időt érte el, ezen a szakaszon Kimi megelőzte őt egy 5. hellyel. Ezen kívül Loeb jól ment, de nem tudott annyit hozni mint szeretett volna és majd két perces hátránya már túl soknak tűnik.

Hirvonen átvette a vezetés Qstberg-től Solberg pedig megőrizte harmadik helyét. Szorosan mögötte Latvala és Ogier végzett, ők 16! másodpercen belül vannak egymástól ami a Rally-ban egy szempillantás. Mögöttük érkező Loeb hátránya már jelentős 1:42, Őt Kimi követi 5 perces hátránnyal kimi mögött eléggé lemaradtak a többiek még Andersson van közel, de ő is majd 30 másodpercre.

A nap vesztese H. Solberg aki az egyik ugrató után letévedt a pálya szélére, ott megdobódott az autó, majd a hófalat sáncnak használva bukfencezett. Ezek után nem tudott tovább menni és feladta a versenyt. Ha rendbe is hozzák az autót akkor is a pontszerzés már kizárt.

A mezőny állása a második nap után:

1 Hirvonen/Lehtinen Ford Fiesta RS WRC 2:34:56,1
2 Østberg/Andersson Ford Fiesta RS WRC +7,4
3 P. Solberg/Patterson Citroën DS3 WRC +8,9
4 Latvala/Anttila Ford Fiesta RS WRC +10,9
5 Ogier/Ingrassia Citroën DS3 WRC +15,8
6 Loeb/Elena Citroën DS3 WRC +1:42,1
7 Räikkönen/Lindström Citroën DS3 WRC +5:05,5
8 Andersson/Axelsson Ford Fiesta RS WRC +5:30,7
9 Sandell/Parmander Skoda Fabia S2000 +7:44,8
10 Wilson/Martin Ford Fiesta RS WRC +7:46,2

 

WRC Péntek: Eddig nem remekel a Citroen

KimiRoland  2011.02.12. 08:18

A Ford egyelőre úgy néz ki kimagaslik a mezőnbyől. Bár jellegét tekintve nincs több ilyen futam a versenynaptárban, mint a Svéd. Qstberg volt a legyorsabb mögötte Hirvonen végzet. Őket követte Solberg aki a legjobb WRC-s pilóta lett. Loeb csak a 9. Kimi korábbi csapattársa Ogier csak a 6. időt érte el. Kimi sokáig a 10. helyen volt, ám az egyik ugrató után defektet kapott, ami miatt visszaesett a 12. helyre.

Kimi elmondta, hogy egy kicsit nehéz vezetni az autót, nehezebb mint a teszteken volt, de holnapra (Szombatra) új beállításokat keresnek és remélhetőleg így javul a helyzet.

Loeb szerint nincs veszve semmi, mert annyi friss hó esett, hogy mivel ő indult elsőnek ezért szinte egyáltalán nem tapadt az autó amíg az első 5-ös le nem tisztította a pályát. Szombaton és Vasárnap tovább folyik a száguldozás a Svéd pályán ahol holnap akár komoly havazások is lehetnek.

 

 

 

 

1 Qstberg/Andersson Ford Fiesta RS WRC 1:17:21.2
2 Hirvonen/Lehtinen Ford Fiesta RS WRC +14.8
3 P. Solberg/Patterson Citroën DS3 WRC +57.4
4 Latvala/Anttila Ford Fiesta RS WRC +1:10.0
5 H. Solberg/Minor Ford Fiesta RS WRC +1:20.3
6 Ogier/Ingrassia Citroën DS3 WRC +1:21.6
7 Sandell/Parmander Skoda Fabia S2000 +2:35.1
8 Brynildsen/Menkerud Skoda Fabia S2000 +2:43.5
9 Loeb/Elena Citroën DS3 WRC +2:48.4
10 Al Qassimi/Orr Ford Fiesta RS WRC +4:12.4
12 Räikkönen/Lindstrom Citroën DS3 WRC +4:41.7

A Citroen elengedné Kimit ha ő a Renaulthoz akarna menni

KimiRoland  2011.02.09. 13:26

Olivier Quesnel a Citroen sportigazgatója jelentette be, hogy ha Kimi netán menni akar a Renaulthoz nem tartóztatnák, fel, de azért a Renaultnak nagyon jó érveket kellene kitalálnia, hogy Kimi egyáltalán megfontolja az ajánlatot.

"Ha menni akar, nem tartóztathatom fel. Ő egy ügyfél a számunkra. Kibérelt tőlünk egy autót és saját szponzoraival áll rajthoz"

"El tudom képzelni, hogy Bernie Ecclestone, az FIA (Nemzetközi Automobil-szövetség) és az egész Forma-1-es társadalom ezt szorgalmazná, hiszen egy kiváló pilótáról van szó. A Renault-nak csak fel kell hívnia Kimit, de nagyon meggyőző érveket kell felsorakoztatniuk, hogy visszacsábítsák őt a Forma-1-be"

A helyzetet nyílván nehezítené az is, hogy az ősszel a Renault azt harsogta, hogy tárgyal Kimivel miközben egy egyszeri megkeresésen kívül más nem történt. Kimit az csábíthatja talán, hogy a Renault jól mutatkozott be az első teszthéten és Kubica érte el az összesített legjobb időt az utolsó napon.

Mindenesetre már nem csak a Senna Chandhok páros hanem Heifeld, Liuzzi, de még Klien is a Renaulthoz akar menni. Más kérdés a Renault mit akar.

"Senna, Heidfeld és Liuzzi? Beszéltünk velük, de más pilótákkal is tárgyaltunk, akik szóba jöhetnek, hogy vezessék az autónkat" mondta a Renaultot irányító Eric Boullier

A Következő napokban dől el károsodott-e Kubica karja, a 2011-es esztendőt biztos ki kell hagynia

KimiRoland  2011.02.07. 08:00

Véget ért Robert Kubica számára a 2011-es esztendő. AZ őt operáló orvos elmondta, hogy 7 órás műtét során foltozták össze a karját. a csontot több helyen titán csavarokkal és titán rudakkal rögzítették. Több fontos ér is sérült, de ezeket helyre tudták hozni. Egy megrongálódott ideget is megfoltoztak a műtét során. A legnagyobb gond azonban nem ezek a sérülések okozták, hanem az izomsérülések. Egy darab izmot el kelett távolítani, de az orvos szerint teljes lehet a felépülés, de a legjobb esetben is kell ehez 10-12 hónap, így a 2011-es F1-es évad biztos kimarad számára.

A Lotus Renault a napokban dönti el ki helyettesítse a lengyel versenyzőt. A hírek szerint Bruno Senna veszi át a helyét, de ha nem hoz eredményeket akkor Chandhok ül be.

Kimi: Remélem Kubica maradéktalanul fel fog épülni

KimiRoland  2011.02.06. 19:37

Kimi és Kubica jó barátok így, nem meglepő, hogy Kimi azonnal nyilatkozott. Kimi mielöbbi felépülést kíván barátjának és versenyzőtársának és a közeljövőben szeretné meglátogatni.

"Azt olvastam hogy a sérülései nem életveszélyesek, a bal karja gondolom azért van ismét veszélyben mert a korábbi 2003-as balesetében már titáncsavarokkal rögzítették. Most egy már csavarral rögzített kar tört ismét el, ráadásul ki tudja hogyan. Nem kis problémát okozhat a keze az orvosoknak. Ráadásul a másik karja is súlyosan sérült ahogy én tudom. Remélem minél hamarabb és maradéktalanul fel fog épülni."

"A jövő héten kezdődik a Svéd rally számomra, de utána szeretnék időt szakítani rá, hogy elmenjek hozzá a kórházba."

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

     
Egyéni világbajnokság állása

 

A 2013-as egyéni Vb Állása az Ausztrál Nagydíj után

 

H. Versenyző P. Gy.
1. Kimi Räikkönen (L) 25 1
2. Fernando Alonso (F) 18  
3. Sebastian Vettel (R) 15  
4. Felipe Massa (F) 12  
5. Lewis Hamilton (Me) 10  
6. Mark Webber (R) 8  
7. Adrian Sutil (FI) 6  
8. Paul di Resta (FI) 4  
9. Jensun Button (M) 2  
10. Romain Grosjean (L) 1  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

     
Csapat világbajnokság állása

F1 Csapat VB állása

F1 2012-es konstruktőri Világbajnokság végeredménye

 

H. Csapat P. Gy.
1. Ferrari -Ferrari 30  
2. Lotus -Renault 26 1
3. RedBull-Renault 23  
4. Mercedes-Mercedes 10  
5. ForceIndia-Mercedes 10  
6. McLaren-Mercedes 2  
       
       
       
       
       

 

     
2013
     
F1-el kapcsolatos adatok.
     
Társalgó
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
KI KÉRI?
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
     
Társoldalak,Ajánlott oldalak.

kimiandall.gportal.hu

sportsztar.gportal.hu

gportal.hu/kimiraikkoneniceman

gportal.hu/kimiraikkonen

hondaf1.atw.hu

formula1lap.gportal.hu  

kimi-fanok-clubja.try.hu  

gportal.hu/pgeri92-mclaren

gportal.hu/temegkimi

gportal.hu/totti6071  

f1kimifan.gportal.hu

kimimania.gportal.hu

coolteam.gportal.hu

daneeswebpage.gportal.hu

fociland.gportal.hu

dakar.gportal.hu

forzaferrari.gportal.hu

     

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom