Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Következő futam

Társoldalam:
Rc-Horvath

 

 

     
MiniDrivers
     
Hírek, Infók
     
Ocho Macho fan
     
Képek világa
     
Szombathely (Savaria)
     
Aktuális

Forrás: www.időkép.hu

Hőtérkép Felhőkép Széltérkép

 Időjárás előrejelzés

 

Hőmérséklet:
Hőmérséklet Szombathely térségében

Páratartalom:
Páratartalom Szombathely térségében

Szélerő:
Szélerő Szombathely térségében

Szélirány:
Szélirány Szombathely térségében

Légnyomás:
Légnyomás Szombathely térségében

Csapadék:
Csapadék Szombathely térségében

Csapadékintenzitás:
Csapadékintenzitás Szombathely térségében

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Autósport és Formula Magazin
2007/December www.formula.hu
     
Melyik pilóta?
Pilóta
Melyik a kedvenc pilótád?

Kimi Räikkönen
Felipe Massa
Heikki Kovalainen
Giancarlo Fisichella
Jenson Button
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Mark Webber
Nico Rosberg
Valaki más
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Kérdés
Milyen?
Milyen az oldalam?

Nagyon jó! (5)
Jó! (4)
Elmegy! (3)
Nem jó! (2)
Nagyon rosz! (1)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Kimi
     
WRC , F1 hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Gascoyne: A Team Lotus mi vagyunk!!

KimiRoland  2010.12.08. 19:10

Az idén Lotus Racing névvel versenyző alakulat ahogy az várható volt nem ért egyet a Group Lotus vezetésével. Szerintük a lotus használati joga az övék és ezt bizonyítja, hogy az FIA nevezési listáján is úgy szerepelnek mint Team Lotus. Az istálló a twitteren jelentette be, hogy nem érdekli őket mit csinál a Renaultot felvásárló csoport, de a fekete-arany dizájn és a név is az övék és így is fognak jövőre versenyezni.

Hivatalos: A Renault lelép, jövőre Lotus Renault Gp lesz a Renault F1 neve.

KimiRoland  2010.12.08. 13:16

Az idén bemutatkozó Lotus Racing gondban van. Hivatalosan ugyanis nekik ígérte a Proton a névhasználat jogát és a lotus volt tulajdonosainak utódjai is melette álltak. Csakhogy az egykor nagy gyár bejelentette, hogy be akar szállni a Forma 1-be és a jelenleg lotus néven futó csapatot kipaterolni.

Most sikerült nekik. A Lotus Corporation ugyanis felvásárolta a Renault istálló 51%-át amivel a Renault hivatalosan kilépett a királykategóriából és jövőre csak motorszállítóként vesznek részt. A Proton és az utódok is átpártoltak a Lotus-Renault-hoz, így az idén Lotus Racing néven futó csapatnak új név és festés után kell néznie. De az idén Lotus néven futó csapat már jelezte pert indít a Lotus gyár ellen a névhasználati jogokért. Az ügy feltehetően nem fog véget érni tavaszig, így kérdés ki milyen névvel és színnel fog indulni a királykategóriában.

Kirabolták és megverték Ecclestont

KimiRoland  2010.11.26. 20:35

4 rabló támadta meg Ecclestont és barátnőjét. A rablók 200.000 font azaz csaknem 65 millió forint értékű ékszerrel és készpénzzel távoztak. Az esetet azonban nem hagyták annyiban egyikük fellökte majd mindeggyikőjük megrugta a Forma 1 vezetőjét. Ecclestont kórházba szállították nyolc napon belül gyógyuló sérülésekkel. A 80 éves Ecclestont rendesen helybenhagyták. A szeme erősen megduzzadt és több zúzódása is van adta ki közleményben az őt ellátó kórház szóvivője.

Ecclestone az érdeklődés homlokterében

Ecclestone támadói a Scottland Yard szerint azok a támadók lehetnek akik az elmúlt hónapokban több hírességet és gazdag embert is megtámadtak. A legtöbb esetben nem alkalmaztak tettlegességet, de most igen. A modern Robin Hood-ok azonban a pénzt a hírek szerint nem adják oda a szegényeknek, hanem megtartják maguknak.

Szenzáció: Magyar diadal a túraautó világbajnokság utolsó futamán!

KimiRoland  2010.11.21. 15:14

Michelisz Norbert egész évben bizonyította, hogy megéri a pénzét. Egyre jobb versenyeket produkált és emellé beletartozott az is, hogy az újonc Zengő Motorsport révén magyar szinekben magyar csapattal versenyzett. Az év elején alakult csapattal kezdetben senki nem foglalkozott, de az évad közepén már a nagyobb csapatok feje is elkezdett fájni mikor meg-meg villant a csapat. A megvillanások egyre fényesebbek lettek, míg az évadzárón Michelisz megyszerezte élete első WTCC győzelmét. A győzelem mind a saját, mind a csapat első győzelme lett és a Seat első győzelme Makaóban.

Makaó a WTCC Túraautó Világbajnokság legnehezebb futama. Szűk kanyarokkal nehéz féktávokkal. Már az is elismerés, ha valaki egyszer sem csúszik a falnak. A Makaói futam olyan, mint a Forma 1-ben a Monacói nagydíj. Hatalmas presztizs értékkel bír. Szakértők azt mondják, hogy ha valaki itt tud nyerni az bárhol tud.

A verseny végeredménye:

1 Michelisz Norbert HUN Seat Leon Zengő Motorsport HUN 54:37.415
2 Gabriele Tarquini ITA Seat Leon     +1.193
3 Robert Huff GBR Chevrolett Cruze     +1.543
4 Yvan Müller FRA Chevrolett Cruze     +10.886
5 Auguszto Farfus BRA BMW 320si     +14.675
...... ....... ...... ...... ....... ...... ......

 

A Rally világbajnokság is a végéhez ért Loeb a bajnok Kimi a 10. lett első évében

KimiRoland  2010.11.14. 22:16

Kimi idén sokszor esett kelt, de amikor beért azt mindig a 6-8 helyeken tette.  A szezonzáró Walesi nagydíj a WRC legkeményebb versenye. Ezt Kimi hiba nélkül teljesítette és végül a 8. helyen intették le. Jövőre már a dobogóra is hajtana és szeretne minél több futamon célbérni.

Sebastian Vettel 2010 Forma 1-es VilágBajnoka!!!!

KimiRoland  2010.11.14. 21:07

2007 Respect: Sebastian Vettel 2010 Forma 1-es VilágBajnoka!

Sebastian Vettel minden idők legfiatalabb Forma1-es VilágBajnokává lépett elő. Csakúgy, mint 2007-ben Kimi ő is a harmadik számú esélyes volt és a régi pontrendszer szerint 7 az újban 14 pontos hátránnyal érkezett meg az évadzáróra.
A rajtot vettel jól kapta el a mellette lévő Hamilton ugyan megpróbált beférkőzni, de nem sikerült neki. Alonso finoman próbált indulni, ám nagy finomságában Button megelőzte. Webber maradt mögötte, Webber mögé pedig Massa férkőzött be. A rajt sima volt nem történt baleset egészen az első hosszú egyenes utáni visszafordítóig. Itt Schumacher és Rosberg csatázott egymással majd Schumacher hirtelen lefékezett, hogy elkerülje az ütközést Barrichelloval, de eközben megpördült és az ideális íven a menetiránnyal szemben állt meg. Schumi azonnal megpróbált visszamenni, de mindenki melléje esett be, így maradt az ideális íven. páran csak épphogy elkerülték az ütközést, de Liuzzi már nem tudta és telibe trafálta a Mercedest. A Force India teljesen rámászott Schumacher Mercedesére és csak kis híja volt, hogy Liuzzi kereke nem találta fejbe az exvilágbajnokot.
A baleset miatt bejött a SaftyCar hiszen a pályát roncsok olaj és víz borította, ami a sérült autókból ömlött ki. Sokan taktikát váltottak és ez döntötte el végső soron a versenyt és a VilágBajnokságot is. Az élen állók maradtak a helyükön, de többen köztük Rosberg, Petrov is kiállt kereket cserélni.
A 10. körben váratlanul elkezdtek kopni a gumik és szinte mindenki panaszkodott a csúszós pályára. Webbert hatalmas meglepetésre kihozták és ez pecsételte meg Alonso sorsát. A Ferrari félve attól, hogy Webber megelőzi a spanyolt őt is behívták. Végeredményképpen a fél mezőny megelőzte őket és csak utána esett le nekik is, hogy Rosberg és Petrov is eléjük került, akiknek már nem lesz több kerékcseréjük. Közben a lágy gumik visszanyerték szép lassan az erejüket és Vettel Hamilton gyepálta egymást az élen. Mögöttük Button már Jócskán leszakadt. A kiállásokat majd 15 körrel az első kiállók után tették csak meg Vettelék. Előbb Hamilton aki egy boly mögé tért vissza majd Vettel aki éppen hogy az elé. Kobajasival még egy jót csatázott is az előkelőbb helyért. Innen eldőlt szinte minden. Hamilton beragadt Kubicáék mögé, míg Alonso megérkezett Petrov mögé. Aki sima előzésre számított az ma csalódott. Petrov remekül kihasználta, hogy gyorsabb volt az autója az egyenesekben és a kigyorsításoknál is verte Alonsot. Alonsónak egyre csökkentek az esélyei, mivel még ha meg is előzi Petrovot akkor is még Rosberget is le kellett volna birkóznia. Amikor pedig Kubica életet lehelt megfáradt kemény gumijaiba és körönként 6-8 tizedet vert Alonsóékra végleg megpecsételődött a Vb cím sorsa. Kubica kiállása után simán visszatért Petrov és Alonso elé, úgy, hogy a boxutcából kifelé meg csúnyán meg is csúszott.
Ezúttal a technika ördöge is kiállt Vettel mögött így megérdemelten hősiesen végigharcolva a szezont megérdemelten szerezte meg 2010 Forma 1-es VilágBajnoki címét. Alonso csak a 7. Webber csak a 8. helyen ért célba.
A futam után kiemelt dicséret illeti Vitaly Petrovot. Az orosz miután végigbukdácsolta a szezont az utolsó futamon megtáltosodott. Hiba nélkül 40 körön át verte vissza Alonso támadásait.
A konstruktőri Vb-t a RedBull pedig már Interlagos-ban bebiztosította.

Vettelé a pól pozíció, Alo-nál a meccslabda.....

KimiRoland  2010.11.13. 15:09

Vettel szerezte meg a pólpozíciót Hamilton és Alonso elött. Webber csak az 5. lett, így nagyban romlottak az esélyei. Holnap Alo-nak hátrébb kell mennie eggyel és Vettel nyerése esetén vettelé a Vb cím. Webbernek mindenkin át kell gázolnia és 8 pontot kell Alo-ra vernie ahoz, hogy Vb lehessen,

Kimis játékokat dob piacra a MAS24

KimiRoland  2010.11.11. 22:22

A MAS24 egy főleg telefonprogramokra és játékokra szakosodott fejlesztőgárda. A legjobbnak tartják őket a szakmában és most Kimivel készítenek játékokat. Kimi elmondta, hogy nagyon izgatott és olyan játékokat akar amivel rajongói átérezhetik a versenyzést és ugyanakkor jól is szórakozhatnak.

Vettel nyert Webber elött, a RedBull a konstruktőri VilágBajnok.

KimiRoland  2010.11.07. 18:38

4 esélyes maradt a Vb hajrá Alo vezet Webber Vettel elött köztük 8-15 pont a különbség Hamilton hátránya 24 pont.

Fegyveresek támadtak Buttonékra a szállodába visszavezető úton!

KimiRoland  2010.11.07. 09:39

Jensun Buttonékat tegnap az időmérőről hazatérve fegyveresek támadták meg a szállodához visszavezető úton. A pilótának és kíséretének nem esett baja, mivel az őket kísérő rendőr megfutamította a támadókat. Sao Paolo környékén évek óta nulla a közbiztonság. A verseny idején több tucat pénztárcát lopnak el, minden 10. parkoló autót feltörnek és több emberre is rátámadnak.

Eddig azonban még nem fordult elő, hogy versenyzőre támadtak volna. A rossz biztonsági körülmények miatt már évek óta titkos rendőri kíséretet biztosítanak a pilótáknak és több fontos csapattagnak. A rendőrség a támadás után megerősítette a biztonsági vonalat és újabb szolgálaton kívüli rendőröket vezényelt a pályára.

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

     
Egyéni világbajnokság állása

 

A 2013-as egyéni Vb Állása az Ausztrál Nagydíj után

 

H. Versenyző P. Gy.
1. Kimi Räikkönen (L) 25 1
2. Fernando Alonso (F) 18  
3. Sebastian Vettel (R) 15  
4. Felipe Massa (F) 12  
5. Lewis Hamilton (Me) 10  
6. Mark Webber (R) 8  
7. Adrian Sutil (FI) 6  
8. Paul di Resta (FI) 4  
9. Jensun Button (M) 2  
10. Romain Grosjean (L) 1  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

     
Csapat világbajnokság állása

F1 Csapat VB állása

F1 2012-es konstruktőri Világbajnokság végeredménye

 

H. Csapat P. Gy.
1. Ferrari -Ferrari 30  
2. Lotus -Renault 26 1
3. RedBull-Renault 23  
4. Mercedes-Mercedes 10  
5. ForceIndia-Mercedes 10  
6. McLaren-Mercedes 2  
       
       
       
       
       

 

     
2013
     
F1-el kapcsolatos adatok.
     
Társalgó
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
KI KÉRI?
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
     
Társoldalak,Ajánlott oldalak.

kimiandall.gportal.hu

sportsztar.gportal.hu

gportal.hu/kimiraikkoneniceman

gportal.hu/kimiraikkonen

hondaf1.atw.hu

formula1lap.gportal.hu  

kimi-fanok-clubja.try.hu  

gportal.hu/pgeri92-mclaren

gportal.hu/temegkimi

gportal.hu/totti6071  

f1kimifan.gportal.hu

kimimania.gportal.hu

coolteam.gportal.hu

daneeswebpage.gportal.hu

fociland.gportal.hu

dakar.gportal.hu

forzaferrari.gportal.hu

     

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom