Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Következő futam

Társoldalam:
Rc-Horvath

 

 

     
MiniDrivers
     
Hírek, Infók
     
Ocho Macho fan
     
Képek világa
     
Szombathely (Savaria)
     
Aktuális

Forrás: www.időkép.hu

Hőtérkép Felhőkép Széltérkép

 Időjárás előrejelzés

 

Hőmérséklet:
Hőmérséklet Szombathely térségében

Páratartalom:
Páratartalom Szombathely térségében

Szélerő:
Szélerő Szombathely térségében

Szélirány:
Szélirány Szombathely térségében

Légnyomás:
Légnyomás Szombathely térségében

Csapadék:
Csapadék Szombathely térségében

Csapadékintenzitás:
Csapadékintenzitás Szombathely térségében

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Autósport és Formula Magazin
2007/December www.formula.hu
     
Melyik pilóta?
Pilóta
Melyik a kedvenc pilótád?

Kimi Räikkönen
Felipe Massa
Heikki Kovalainen
Giancarlo Fisichella
Jenson Button
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Mark Webber
Nico Rosberg
Valaki más
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Kérdés
Milyen?
Milyen az oldalam?

Nagyon jó! (5)
Jó! (4)
Elmegy! (3)
Nem jó! (2)
Nagyon rosz! (1)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Kimi
     
WRC , F1 hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Kimi 12 helyet javított és a 14.

KimiRoland  2010.07.11. 08:28

Kimi 12 helyet lépett előre tegnap. Mint ismert Kimiék pénteken balesetet szenvedtek, ám mivel az utolsó szakaszon történt, így a csapat megjavíthatta az autót. Az utolsó szakaszra azonban 10 perces büntetést kaptak Kimiék.

Kimiék borultak Bulgáriában, de jól vannak.

KimiRoland  2010.07.09. 21:22

Kimi szerint túl gyorsan mentek és megcsúsztak egy fékezési ponton amikor blokkolt a jobb hátsó kerék. A csapat rendkívül csalódott volt szerintük Kimi a dobogóra állhatott volna.

37 évesen repülőgép balesetben elhunyt Szobi Balázs autóversenyző

Gp Hungary  2010.07.07. 13:50

Schumachernek tényleg mennie kell?

KimiRoland  2010.07.07. 08:48

A Német Autosport értesülései szerint Norbert haug egyáltalán nincs megelégedve a 7-szeres bajnok teljesítményével és le szeretnék cserélni Kimi-re. A lap biztos forrásra hivatkozva állítja, hogy Kimit meg is kereste Haug Svájci otthonában. Korábban ezt egy finn lap is megírta.

A dolog első számú lehetséges oka, hogy Haugék meg akarták szerezni Kimit már 2010-re is, de ő ekkor már aláírt a WRC-be. Kérdés, hogy Kimit érdekelné-e egy olyan csapat, aki jelenleg nem szerepel túl jól, de ott lehet a tűzvonalban.

Megkérdezték Kimi sajtósát is, hogy valóban történt-e látogatás, de a szokásos sablonos kitérést kaptuk.
"A jelenlegi szakaszban természetesen sok a pletyka, így nem kívánom kommentálni a helyzetet."

Ez a kijelentés persze kététlű, hiszen jelentheti azt, hogy ez is csak egy pletyka a sok közül és nem igaz vagy az, hogy igaz, de másról volt szó, vagy tényleg egy esetleges szerződésről esett szó. 

Ha Kimi visszatér akkor vagy a Mercedes vagy a Renault jöhet szóba és mindkettőnél vannak olyanok akik leszerződtetnék. A Mercedesnél nagyon jól ismeri Haugot barátok is, míg a Renaulthoz a csapat tulajdonosa és újdonsült főszponzor a MasterCard is be akarja ültetni. Hogy mi lesz az 1 hónapon belül kiderül, ugyanis Kimi megígérte, hogy Július végégig meghozza a döntést.

Kimit a MasterCard juttatná be a Renaulhoz?

KimiRoland  2010.06.30. 12:09

A MasterCard jövőre a Renault főszponzora lesz majd. A hírek szerint a MasterCard Kimit akarja az egyik autóba. A hír érdekessége, hogy a MasterCard állítólag 60 millió eurót ad a csapatnak 2011-re, de ha Kimi jön hajlandóak lennének fizetéséből 20 milliót állni. A jelenlegi állás szerint így a Renault megúszná 2-4 millióval is akár. Ilyen lehetőség pedig ritkán adódik.

Persze az igazi kérdés, hogy Kimi mit akar. ha marad akkor nincs miről beszélni, de azért érdekes felvetés. Mivel még Július lesz csak ezért még akár 2 hónapot is várni kell arra, hogy miként dönt Kimi. A döntés viszont csak az övé, és kisebbrészt azoké akik ajánlatot tesznek neki. Várjuk Kimi döntését és akárhogy is dönt mindenképp az lesz a helyes döntés neki.

A Renault a hírek szerint Kubicával hoszabbítani akar, de Kubica még nem döntött. persze nagyon nincs hova mennie, szóval szinte biztos, hogy marad. Petrovnak bár vannak szép megvillanásai, de Kimi szintjéhez nem érhet fel. persze később belejöhet, de a kérdés, hogy a renault vár-e erre mint pl Kovalainennél vagy tovább passzolják valahova.

A Pirelli Kimit akarja tesztelésre

KimiRoland  2010.06.30. 12:02

A Pirelli sajtófönöke megerősítette, hogy Kimi Räikkönent akarják meginvitálni egy 2 napos Forma 1-es tesztre. A hírek szerint Kimi a tavaly év végi RedBull-ba ülhet bele, hogy tesztelje az olasz Pirelli gumigyár 2011-re szánt termékeit. Idei autón nem tesztelhetnek és mivel a RedBull kapcsolatban van Kimivel még az autó is biztosított lenne.

A Pirellinél egyébként Heifeld neve is felmerült, de elsődlegesen Kimi a favorit, mivel ha a csapatok belemennek egy idei autóval is tesztelhetne amit jelenleg egyetlen teszt vagy versenypilóta sem tehet meg.

Kimi menedzsere elmondta, hogy örömmel veszik a Pirelli közeledését, de a döntésben sokminden közbejátszhat. Például Kimi programja, hogy tesztel-e azon a héten vagy van-e valami esemény, rendezvény vagy verseny. Ha nincs és Kimi is elvállalja a dolgot, akkor szerintem a Citroennél sem lenne ellenük kifogásuk, hiszen a Citroen is Pirellit használ a WRC-ben.

 

Alonso: Szándékosan manipulálták a végeredményt

KimiRoland  2010.06.28. 00:38

Alonso kifakadt. Szerinte a sportbírók szándékosan manipulálták a végeredményt. Véleménye szerint a jelenlegi testület semmilyen formában nem képes "józan" döntésekre.

Vettel győzött, Webber hatalmas sebeséggel repült, Hamilton megelőzte a biztonsági autót, utólag 10 pilótát büntettek

KimiRoland  2010.06.27. 20:17

 

A rajt vesztese egyértelműen Webber volt akit előbb Hamilton majd Alonso és Massa is megelőzött, majd megcsúszott és Kobayasi és Hülkenberg is elment melette. Utána azonban a szokásos jött Vettel elhúzott Hamiltontól aki szokás szerint panaszkodott csak mintha máshoz nem is értene, majd egyre inkább úgy nézett ki, hogy a lágy gumik elkezdtek kopni. Webber mivel beragadt a két Williams mögé kijött a boxba kereket cserélni és Kovalainen mögé a 19. helyre jött vissza.

Két kör alatt utolérte a finnt, majd a pálya leghoszabb egyenesén előzni készült, ám nem számolt azzal, hogy a Lotussal sokkal korábban kezd el fékezni Kovalainen és ráfutott az autójára. A RedBull eleje elemelkedett a talajtól, megdobta, majd Kovalainen autóját ugratóként használva legalább 3-4 méteres magasságig felrepült a 605 kilós versenyautó. Az a lehető legroszabbul a feje tetején landolt az aszfalton, majd szerencsére átfordult és a bukótérbe bevágódva hatalmas sebességgel még a gumifalat is letarolta. Öröm az ürömben azonban, hogy Webber sérülés nélkül szállt ki az autóból. 

Ami ezután jött azonban megmagyarázhatatlan és elég furcsa volt. A Safty Car természetesen bejött a pályára, de nem túl jó ütemben. Sőt.. Vettel elment, majd Hamilton elé ment volna ki, igen ám, de Hamilton úgy döntött, hogy ezt mégse és megelőzte a biztonsági autót. A Safty Car így Alonsoékat fogta meg akik a 3. helyen voltak ekkor. Persze ennek lett keletje, hiszen Vettel szabályosan felért kereket cserélt, majd visszajött az élre. Hamilton azonban teljesen szabálytalan volt ennek ellenére a második helyre jött vissza. Alonsoéktól azonban teljesen fe tetejére állt a mezőny. Alonso a 10. Massa a 15. helyre jött vissza, így érthető volt kivételesen, hogy a spanyol kiakadt azon amit Hamlton csinált.

A Safty car kijött majd a felügyelők szundíthattak egyet, ugyanis csak azután kezdték el vizsgálni Hamilton miutánt már 15 sec-al vezetett a 3. helyezettel szemben. Vettel stabilan tartotta az első helyét, majd megérkezett Hamilton áthajtásos büntetése. Az utolsó körben jött ki és a második helyre jött vissza, szóvel ennek a büntetésnek sok értelme nem volt. Maximum Vettel nyugodhatott meg. Alonso viszont kikelt magából a mai nap másodszor és jogosan. Sérelmezte ugyanis, hogy Hamilton gyakorlatilag egy ejnye-bejnyével megússza miközben ők ott szenvednek a mezőny közepén.

12 körrel a vége elött pedig megjelent 8 autó száma miszerint őket vizsgálják. Először senki nem értette mivan, majd kiderült, hogy még hajdanán Webber balesetén túl gyorsan mentek a sárga zászló alatt. A döntést azonban futam utánra halasztották.

A Saftycar-os huzavona legnagyobb győztese egyébként Kobayasi volt a Sauberrel. Miután kiement a biztonsági autó a 3. helyen találta magát, igaz kiállás nélkül. kobayasi csak ment és ment néha visszaverte button támadását, majd Glock zavarkolódott körülötte és Button ismét a nyakára esett. Ennek ellenére tartotta, sőt ellépett Buttontól a 3. helyen. 4 körrel a vége elött ejtette meg kötelező kiállását, majd Alonso mögé a 9. helyre tért vissza.

Alonso 3 körrel a vége elött támadni kezdte Buemit azonban inkább hátra kelett volna figyelnie. Buemi ugyanis vizsgálat alatt volt ekkor. Alonso ennek ellenére erősködött aminek az lett az eredménye, hogy a vérszemet kapott Kobayasi teljesen rájuk esett. Alonso ezután csak hátra figyelt, kivédett egy támadást, majd mégegyet, de a harmadikat már nem tudta. Kobayasi bement melléje a célegyenesbe és legyorsulta a Ferrarit. Kobayasi azonban nem állt meg. Leszakadt Alonsótól és Buemit kezdte gyepálni. Buemi az utolsó kör utolsó kanyarjában egy kicsit lesodródott, ezt Kobayasi kihasználta és legyorsulta Buemit! Kobayasi így megérdemelten a nap legszebb előzéseit bemutatva végül 7. lett.

A verseny után jött a büntetés zápor igaz kis mértékben.

Button, Barichello, Kubica, Sutil, Buemi, de la Rosa, Petrov, Liuzzi és a kieső Hülkenberg is kapott egy-egy 5 másodperces büntetést.
Glock pedig egy 20 másodpercest a feltartások és baleset okozás miatt.

Újabb műtét vár Kimire

KimiRoland  2010.06.24. 19:13

Forma 1-es karierje több sérüléssel járt mint sokan gondolnák. Kiminek ezért kelett műteni korábban a térdét, most pedig a csigolyáján van a sor. Kimi elmondta, hogy idén már átesett egy műtéten, és valószínűleg idén lesz a következő. A csigolya sérülése Kiminek 2001-re vezethető vissza amikor Frentzen belerohant az autójába majd felpréselte a palánkra. Kimi elmondta, hogy ha azután a verseny után nem lett volna 3 hetes szünet biztos nem indult volna a rákövetkező futamokon. Sérülése azonban felületesen begyógyult és mivel a Forma 1-ben nem volt igénybevéve az a csont terület, ezért nem jelentkezett fájdalom. Most azonban, hogy a Rallyban a csigolyáira különösképp nyomás helyezkedik újra előjött a fájdalom.

Alonso, Massa már az 5. motort használják Pedro most kezdi a 6.-at

KimiRoland  2010.06.17. 18:12

Pedro de la Rosa helyzete a legroszabb. Neki már 3 motorja is tönkrement Alonsonak és Massának pedig 2-2 motorja lehelte ki a lelkét. A Feraro párosa már az 5. motort használják, pedig csak 8 verseny ment le. De la Rosa is 5 motort használt el. Őneki már csak 3 motorja maradt a háralévő 11 futamra ami optimista becslés szerint sem lesz elég.

A ferrarinak sem tűnik úgy, hogy elég lesz, hiszen 2-2 motort tönkretettek 2-2 pedig teljesítette a tervezett max távot. A mostani motorok 1 versenyt teljesítettek és ha optimisták vagyunk 1 motor max 3 versenyt bír ki. Ezzel a módszerrel a ferrari még 11 versenyt tud teljesíteni, tehát elvben nem kell cserélniük, de egy Monza Spa karakter annyira igénybeveszi a motorokat, hogy azok amiket ott használnak kizárt, hogy kibírjanak 3 versenyt.

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

     
Egyéni világbajnokság állása

 

A 2013-as egyéni Vb Állása az Ausztrál Nagydíj után

 

H. Versenyző P. Gy.
1. Kimi Räikkönen (L) 25 1
2. Fernando Alonso (F) 18  
3. Sebastian Vettel (R) 15  
4. Felipe Massa (F) 12  
5. Lewis Hamilton (Me) 10  
6. Mark Webber (R) 8  
7. Adrian Sutil (FI) 6  
8. Paul di Resta (FI) 4  
9. Jensun Button (M) 2  
10. Romain Grosjean (L) 1  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

     
Csapat világbajnokság állása

F1 Csapat VB állása

F1 2012-es konstruktőri Világbajnokság végeredménye

 

H. Csapat P. Gy.
1. Ferrari -Ferrari 30  
2. Lotus -Renault 26 1
3. RedBull-Renault 23  
4. Mercedes-Mercedes 10  
5. ForceIndia-Mercedes 10  
6. McLaren-Mercedes 2  
       
       
       
       
       

 

     
2013
     
F1-el kapcsolatos adatok.
     
Társalgó
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
KI KÉRI?
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
     
Társoldalak,Ajánlott oldalak.

kimiandall.gportal.hu

sportsztar.gportal.hu

gportal.hu/kimiraikkoneniceman

gportal.hu/kimiraikkonen

hondaf1.atw.hu

formula1lap.gportal.hu  

kimi-fanok-clubja.try.hu  

gportal.hu/pgeri92-mclaren

gportal.hu/temegkimi

gportal.hu/totti6071  

f1kimifan.gportal.hu

kimimania.gportal.hu

coolteam.gportal.hu

daneeswebpage.gportal.hu

fociland.gportal.hu

dakar.gportal.hu

forzaferrari.gportal.hu

     

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom