Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Kimi Räikkönen rajongoi oldal!!!!!!!
Következő futam

Társoldalam:
Rc-Horvath

 

 

     
MiniDrivers
     
Hírek, Infók
     
Ocho Macho fan
     
Képek világa
     
Szombathely (Savaria)
     
Aktuális

Forrás: www.időkép.hu

Hőtérkép Felhőkép Széltérkép

 Időjárás előrejelzés

 

Hőmérséklet:
Hőmérséklet Szombathely térségében

Páratartalom:
Páratartalom Szombathely térségében

Szélerő:
Szélerő Szombathely térségében

Szélirány:
Szélirány Szombathely térségében

Légnyomás:
Légnyomás Szombathely térségében

Csapadék:
Csapadék Szombathely térségében

Csapadékintenzitás:
Csapadékintenzitás Szombathely térségében

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Autósport és Formula Magazin
2007/December www.formula.hu
     
Melyik pilóta?
Pilóta
Melyik a kedvenc pilótád?

Kimi Räikkönen
Felipe Massa
Heikki Kovalainen
Giancarlo Fisichella
Jenson Button
Rubens Barrichello
Fernando Alonso
Mark Webber
Nico Rosberg
Valaki más
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Kérdés
Milyen?
Milyen az oldalam?

Nagyon jó! (5)
Jó! (4)
Elmegy! (3)
Nem jó! (2)
Nagyon rosz! (1)
Szavazás állása
Lezárt szavazások
     
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
     
Kimi
     
WRC , F1 hírek

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

Első alkalom aszfalton? Már majdnem egy győzelem? Ez Kimi Räikkönen a zöldfülü rally versenyző...:) Kimi magáról nekünk

KimiRoland  2010.06.17. 11:34

http://www.youtube.com/watch?v=7SKaTGSmfWs&feature=player_embedded

A Renault többségi tulajdonosa Kimit akarja

KimiRoland  2010.06.15. 19:18

Gerard Lopez a Renault csoport többségi tulajdonosa Kimi Räikkönent akarja szerződtetni 2011-re. A hírek szerint Kubica mellé szerződtetnék le Petrov helyére. Ha Kimi nem jönne össze Sutil lehetne a másik kiszemelt pilóta, aki már egy ideje szeretne top csapathoz szerződni végre.

A híresztelések alapja az lehet elsősorban, hogy Kimit már 2010-re is megpróbálta leszerződtetni a renault, de végül tárgyalni se tárgyaltak. Lopez szerint Kimi hatalmas tehetség és bár elismeri, hogy nagy lehetősége van a rallyban is, de jobban szeretné saját csapatukba tudni.

Ogier nyert, Kimi a második lett a Rally della Lanterna-n.

KimiRoland  2010.06.12. 21:12

Kimi mindössze 5 másodpercel maradt el Ogiertől.

Kimi számára remekül ment a Lanterna Rally Olaszországban. A felkészülési rally során Kimi szakaszgyőzelmeket hozott és vezette is a rally-t. Ogier defektje miatt 30 másodpercet vesztett, ám ezt végül 5 másdoperc előnnyé tudta tenni.

Ami azonban figyelemre méltó: Kimi eddig rendre 2-3 percekkel kapott ki Ogiertől. ez most ha a defektet is belevesszük akkor 30 másdoperc. Ez igazolja, hogy Kimi számára valamennyit jelenthet az, hogy aszfalt versenyek következnek. Sokak szerint Kimi most lehet majd közelebb az 5 helyhez önerőből meg is lehet neki, hiszen Forma-1 karrierje miatt jobban érezheti az aszfaltozott pályákat. Márpedig ilyenből 5 is lesz a szezon utolsó felében.

Kimi marad a Rallyban

KimiRoland  2010.06.08. 22:18

Kimi legutóbbi nyilatkozata alapján egyértelmű, hogy marad a Rallyban. A tény, hogy az egyetlen reális csapat a redBull lett volna, hiszen a többi jelenleg nem szalonképes.

Kimi jelenlegi csapattársát Ogiert pedig Loeb ,mellé teszik a 3 fentmaradó murvás rallyn. Ekkor a kicsit gyengébben teljesítő Sordó lesz Kimi csapattársa. Elképzelhető, hogy jövőre is melette fog Kimi versenyezni. Kimi a legutolsó hírek szerint a Finn rallyn fogja bejelenteni hivatalosan a Citroen Juniorral való hoszabbítást amely 2012-ig szól azaz 2 évre.

Ki mehet és ki maradhat?

KimiRoland  2010.06.05. 12:24

Ahogy közeledik a szezon közepe a kérdés adott. ki megy és ki marad? illetve, hogy vissza jön-e Kimi. Webber valószínűleg hoszabbít a redbullal. Legalábbis erre utalnak az utolsó nyilatkozatok. Massa viszont távozhat a Ferraritól helyére talán Kubica vagy Rosberg mehet. Massa esetleg velük cseréhet helyet. Kimi az egyik oldali pletykák szerint visszajön a Forma1-be de nem a RedBull-hoz hanem esetleg a Mercedeshez vagy a Renaulthoz. A másik oldal szerint viszont 2 évre készül aláírni a Citroen Juniorhoz.

Vettel és Webber eddig nem beszéltek egymással a baleset óta.

KimiRoland  2010.06.01. 10:11

Horner mielöbbi békülésre akarja bírni a két versenyzőt, és elmagyarázni nekik, hogy túl keményen játszottak. Eközben Helmut Marko a redBull tanácsadója egyértelműen Webbert tette felelőssé a baleset miatt. Horner szerint viszont mindketten hibáztak és nemcsak maguktól, de a csapattól is elvettek 32 pontot. A sajtó eközben arról ír, hogy a RedBull vettelt favorizálná.

Vettel Webbert hibáztatja amiért nem adott semmi helyet neki egy balkanyar elött, míg Webber Vettelt okolja amiért megpróbálkozott az előzéssel. A felvételek elemzése inkább Webber hibáját sejtetik, de Vettel sem volt teljesen ártatlan. Ugyanis míg Webber semmi helyet nem adott Vettelnek aki akkor már megelőzte, addig Vettel túl agresszíven akart magának helyet csinálni.

A tény az, hogy az eset nem fog egyszerűen elmúlni. a bajnokság kritikus szakasza következik, így több ilyen eset nem fordulhat elő. Ha a csapat bármelyik pilótát háttérbe tólná, az pedig a csapat széthúzásához vezetne. A lecke tehát felvan adva a redBullnak, hogy megoldja a problémát.

 

Kimi a 10. lett összetettben

kimiRoland  2010.06.01. 10:04

Előbb fellépett a 8. helyre, majd gumihiba miatt defektet kapott Kimi és visszaesett a 10. helyre.

Kimi a 9. helyre lépett fel a második nap

KimiRoland  2010.05.29. 19:48

Kimiék a 10. helyen nyitottak az első nap. Kimi elmondta, hogy nem akart kockáztatni, így nem ment túl gyorsan. A második nap gyorsult és fellépett a 9. helyre.

A Motorsportal.com biztos információkra hivatkozva bejelentette, hogy Kimi 3 éves szerződésajánlatot kapott a RedBull F1-es csap

KimiRoland  2010.05.20. 23:18

A Motorsportal.com biztos információkra hivatkozva kijelentette, hogy Kimi megkapta 3 éves RedBull szerződését amit már csak alá kell írnia. Korábbi cikkben megemlítettem, hogy Kimi járt az egyik RedBull mérnöknél. Mint utólag kiderült nem mérnök, volt az illető, hanem a RedBull F1-es csapatának egyik elnökségi tagja.

A Motorsportal tényként jelentette be, hogy Kimi pár perc erejéig beszélgetett a RedBull emberével, majd kezetfogtak és Kimi egy borítékot kapott. A RedBull egyik megnem nevezett vezetője elmondta, hogy mivel úgyis hamarosan kiderül, ezért elmondhatja, hogy a borítékban egy 3 éves szerződésajánlat volt Kimi számára. A RedBull elismeri Webber tehetségét, de olyan pilótára van szükség aki mindig egyenletesen teljesít és ez nem Webber.

Az hogy a hír igaz kérdéses, de mindenbizonnyal jó hír.

Kikell mondani: Sokak szerint ronda az idei biztonsági autó

KimiRoland  2010.05.20. 13:16

Mint cikk író nem kellene elhatárolódnom, de Kimi esetében is gyakran megteszem ezt, szóval ez már nem oszt nem szoroz. Sokan kérdezték tőlem is, hogy láttam-e a SaftyCart és hogy mi az a "kráter" az elején. A kérdés jogos. Sokan mások melett szerintem is az eddigi legrondább autó az idei biztonsági autó amit eddig a sorozatban láttam.

A Mercedes a biztonságra és a teljesítménybeli fejlesztések és jobb tulajdonságok miatt lett új a SaftyCar. Az oké, de a külsőre semmit nem adtak. Legalábbis az elejére nem.

Következő 10 cikkElőző 10 cikk

     
Egyéni világbajnokság állása

 

A 2013-as egyéni Vb Állása az Ausztrál Nagydíj után

 

H. Versenyző P. Gy.
1. Kimi Räikkönen (L) 25 1
2. Fernando Alonso (F) 18  
3. Sebastian Vettel (R) 15  
4. Felipe Massa (F) 12  
5. Lewis Hamilton (Me) 10  
6. Mark Webber (R) 8  
7. Adrian Sutil (FI) 6  
8. Paul di Resta (FI) 4  
9. Jensun Button (M) 2  
10. Romain Grosjean (L) 1  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

     
Csapat világbajnokság állása

F1 Csapat VB állása

F1 2012-es konstruktőri Világbajnokság végeredménye

 

H. Csapat P. Gy.
1. Ferrari -Ferrari 30  
2. Lotus -Renault 26 1
3. RedBull-Renault 23  
4. Mercedes-Mercedes 10  
5. ForceIndia-Mercedes 10  
6. McLaren-Mercedes 2  
       
       
       
       
       

 

     
2013
     
F1-el kapcsolatos adatok.
     
Társalgó
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     
KI KÉRI?
E-mail cím:

Feliratkozás
Leiratkozás
SúgóSúgó
     
Társoldalak,Ajánlott oldalak.

kimiandall.gportal.hu

sportsztar.gportal.hu

gportal.hu/kimiraikkoneniceman

gportal.hu/kimiraikkonen

hondaf1.atw.hu

formula1lap.gportal.hu  

kimi-fanok-clubja.try.hu  

gportal.hu/pgeri92-mclaren

gportal.hu/temegkimi

gportal.hu/totti6071  

f1kimifan.gportal.hu

kimimania.gportal.hu

coolteam.gportal.hu

daneeswebpage.gportal.hu

fociland.gportal.hu

dakar.gportal.hu

forzaferrari.gportal.hu

     

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA